fbpx

7 iemesli, kādēļ Tev mājās nepieciešams masāžas krēsls

Masāžas krēsls ir lielisks palīgs vispārējās veselības uzturēšanā un veicināšanā. Protams, relaksācija ir viena no galvenajām masāžas krēsla funkcijām, bet tā nav vienīgā, ko vērts ņemt vērā. Labs masāžas krēsls var palīdzēt ne tikai hronisku muguras sāpju gadījumā, bet arī pie pastiprināta noguruma vai sāpošiem muskuļiem. Lūk, zemāk septiņi ieguvumi, kas nāk līdzi masāžas krēsliem “Borealis”.

Pirmkārt, masāžas krēsls, ko lieto mājas apstākļos, ir vienmēr pieejams. Varbūt jūs vēlaties masāžu agri no rīta vai vēlu vakarā pirms gulētiešanas. Masāžas krēsls būs vienmēr gatavībā veikt savas funkcijas, neatkarīgi no diennakts laika. Tam nav nepieciešams pieraksts un jūs varat baudīt izcilu masāžu savās mājās.

 

Masāžas krēsls ir lieliska investīcija visas ģimenes vai kolektīva veselībā, jo to var lietot vairāk nekā viens cilvēks. Tas ir pielāgojams un piemērots dažādiem cilvēkiem un vajadzībām. Uzdāvinot masāžas krēslu savai ģimenei, jūs uzdāviniet gadiem ilgas rūpes par viņu labsajūtu un veselību.

Masāžas krēsls ir vienmēr gatavs darbam, tas nenogurst kā tas mēdz notikt ar cilvēkiem. Nereti masieri ir speciālisti vienā vai divos masāžas stilos, bet masāžas krēsls ir eksperts vairākos populārākajos masāžas stilos vienlaicīgi. Jaunākās tehnoloģijas nodrošina to, ka katra masāžas sesija ir augstākajā kvalitātē katru reizi.

 

Masāža, protams, ir lielisks veids, kā uzlabot asinsriti un limfas cirkulāciju organismā. Tas īpaši būtiski tiem, kas cieš ikdienā no muguras sāpēm vai saspringtas sprandas. Plus, masāžas krēsls ļaus muskuļiem ātrāk atjaunoties pēc garas pastaigas vai treniņa sporta zālē.

 

Mūsdienās daudzi cieš no stresa vai mazkustīga dzīvesveida izraisītām galvassāpēm. Masāžas krēsls ne tikai palīdz atbrīvoties no stīvuma un saspringuma, bet arī no sāpošas galvas. Ar skaidru prātu un atslābinātu ķermeni jūs būsiet produktīvāks un laimīgāks. Nav noslēpums, ka labs miegs ir labas veselības pamatā. Relaksējoša masāža pirms miega var palīdzēt atbrīvoties, aizmirst ikdienas stresus un sagatavoties nakts mieram.

 

Nevajag aizmirst par masāžas pozitīvo ietekmi arī uz mentālo veselību. Ja ir novērots, ka strādāšana no mājām izraisa bezmiegu, stresu un bezspēku, tad regulāra masāža kopā ar citām veselību veicinošām metodēm var palīdzēt atgūt sirdsmieru un neiedzīvoties nopietnākos veselības traucējumos, piemēram, izdegšanas sindromā vai depresijā. Cilvēki, kuri regulāri saņem masāžu, ir kopumā mierīgāki un apmierinātāki, naktīs labāk izguļas, spēj labāk koncentrēties un fokusēties uz izdarāmajiem darbiem.

 

Iepazīsties ar plašo Borealis masāžas krēslu klāstu mūsu salonā un izdari īsto izvēli – uzzini vairāk šeit. Sazinies ar mūsu speciālistiem info@borealislatvija.lv ,tālrunis: +371 2546 7467. Tiekamies mūsu salonā Rīgā, Braslas ielā 29a-107.