fbpx

Biroja vai sabiedriskās telpas

Masāžas krēsls uzņēmumiem: papildus pasīvie ienākumi, laimīgāki apmeklētāji

Masāžas krēsls Vending piedāvā nomainīt kaitinošu gaidīšanu rindās pret patīkamu masāžas sesiju, kas ātri atbrīvos no noguruma apmeklētājus tirdzniecības centros, viesnīcās, bērnu spēļu laukumos, vai citās publiskās telpās. Masāžas krēsls ir veids, kā papildināt savus pasīvos ienākumus, kuri ir arī viegli un lēti uzturami.

  • Vienkāršākais pasīvo ienākumu veids
  • Sniedz papildus vērtību un paildzina klientu pieredzi

Neizmantots laukums vai zona Jūsu publiskajā telpā var atnest Jums papildus ienākumus. Labākā diena veikt ieguldījumus ir vakar, bet otrā labākā diena ir šodien. Vending ir tas modeļa princips, pēc kura Borealis masāžas krēsli darbojas – ir viegli lietojami un vienkārši izīrējami, kas ļauj saņemt pasīvus ienākumus pat tad, ja masāžas krēsls tiek lietots tikai divreiz dienā – tas joprojām ļauj nopelnīt. Ar masāžas krēslu Jūs paturat klientu ilgāk, kas ir izdevīgi Jūsu uzņēmuma mērķiem, dodot Jums priekšrocības konkurentu vidū.

Kādu pievienoto vērtību masāžas krēsli nodrošina uzņēmumiem?

Vending masāžas krēsli ir ideāli piemēroti izmantošanai publiskajās telpās, it īpaši tad, kad klienti gaida rindās, tā vietā viņi var atpūsties un izbaudīt masāžu pirms doties atpakaļ uz savu darba vietu vai turpināt iepriekšējās dienas rutīnas aktivitātes. Tirdzniecības centros masāžas krēsli var palīdzēt klientiem atpūsties, pirms cilvēki atkal atgriežas pie pirkumu meklējumiem. Bērnu spēļu istabās vai autobusu stacijās krēsli palīdz gaidīšanas laiku padarīt par īpaši baudāmu, savukārt viesnīcās – krēsli piedāvās papildus pakalpojumus tepat uz vietas. Rezultāts ir samērā vienlīdzīgs jebkurā vietā – klients vēlas apmeklēt pakalpojuma sniedzēju, jo papildus tiek sniegti patīkami bonusi.

Tā kā masāžas krēsla piedāvātās sesijas ir samēra īsas, apmēram 10 līdz 15 minūtes, un lētas, klientiem nav nepieciešamas iepriekšējās sagatavošanās vai reģistrēšanās – šajā gadījumā viņi vienkārši rīkosies sekojot savām vēlmēm uz doto brīdi. Tomēr, Borealis piedāvā arī īpaši tehnoloģiskus krēslu modeļus, kas mudina klientus atgriezties pie pakalpojuma sniedzēja un izbaudīt masāžas sesiju vēlreiz.

Kādi ir papildus izdevumi, lietojot masāžas krēslu?

Borealis piedāvātie masāžas krēsli ir ieguldījums bez bažām, jo tie darbojas ilgstoši ar minimāli nepieciešamo apkopi. Tāpēc Jums nevajadzēs pieņemt darbā īpašu darbinieku, kas rūpēsies par krēsla pārvaldīšanu.

Pat izmaksas nav lielas: masāžas krēsls izmanto zemu elektroenerģijas strāvu (atkarībā no modeļa 190-240 W) darba režīmā, krēsls darbojas vienmērīgu un pastāvīgu spriegumu. Tā kā krēsls ir paredzēts publiskai lietošanai, Jums nav jāuztraucas par produkta drošību; Borealis Vending masāžas krēsli atrodas augstākajā drošības klasē.

Kāpēc man vajadzētu iznomāt masāžas krēslu no Borealis izvēlnes?

Saskaņā ar 2018. gada datiem Borealis masāžas krēsli ir atrodami katrā no lielākajiem Igaunijas tirdzniecības centriem, pat vairākās viesnīcās, restorānos, bērnu rotaļu laukumos, sporta centros, lielveikalos, Tallinas universitātē un Tallinas lidostā. Kopumā mūsu masāžas krēslus var izmantot vairāk nekā 30 dažādās sabiedriskajā vietās visā Igaunijā.

Borealis Vending masāžas krēsla modelis ir rūpīgi izstrādāts balstoties uz vairāk kā 10 gadu pieredzi. Mēs ņemam vērā krēsla kalpošanas laiku, kvalitāti, jaunās tehnoloģijas, drošību un mūsu sadarbības partneru atsauksmes.

Ja Jūs nomājat Borealis masāžas krēslu un izvietojat to uzņēmuma telpās, Jūs saņemsiet regulāru krēsla apkopi un atbilstošu garantiju. Tā kā mēs specializējamies masāžas krēslu jomā, mēs varam ātri atrast un veiksmīgi salabot problēmas, kas varētu rasties mūsu partneriem. Mēs piegādāsim masāžas krēslus visā Igaunijas teritorijā bez maksas. Lai atrast ērtāko masāžas krēslu, Jūs varat pievienot krēslu salīdzināšanai un sazināties ar mūsu pārdošanas speciālistu.

Mūsu masāžas krēslus varat atrast sekojošās vietās: