fbpx

Kas īsti ir masāžas krēsli un kā tie veic masāžu?

Līdz šim mūsu blogā jau ir bijuši vairāki raksti par masāžas krēsliem, to funkcijām, kā arī par to, kā izvēlēties ideālo modeli. Tomēr šajā rakstā mēs vēlamies atgriezties pašā sākumā un pastāstīt, kas īsti ir masāžas krēsls un kā tas nodrošina masāžu.

KAS IR MASĀŽAS KRĒSLS?

Masāžas krēsls ir ierīce, kas masē ķermeni ar masāžas ruļļu un citu elementu, piemēram, gaisa spilvenu un veltņu, palīdzību. Masāžas rokas ir būtiska krēsla daļa, tās ir daļas, kas paredzētas, lai imitētu roku kustības. Šis elements ir tas, kas atšķir masāžas krēslu no masāžas paklāja. Izmantojot uzlabotu masāžas sistēmu, krēsls gan masē, gan atslābina ķermeni. Šāda masāža atslābina saspringtās locītavas un muskuļus, palielina enerģiju un rūpējas par jūsu labsajūtu. Tas nodrošinās jums tik ļoti nepieciešamo atpūtu un relaksāciju pēc saspringtas darba dienas.

Pirmie masāžas krēsli, kuri parādījās tirgū piedāvāja ļoti vienkāršu masāžu un to dizainu diez vai varēja saistīt ar relaksāciju. Tomēr ar laiku tehnoloģijas sāka attīstīties, parādījās jauni ražotāji, par masāžas krēsliem sāka interesēties vairāk Āzijas iedzīvotāji, pēc tam arī ASV un Eiropa. Mūsdienās mūsu tirgū ir pieejami desmitiem modeļu, no kuriem var izvēlēties ļoti plašā kvalitātes un cenu diapazonā.

KĀ MASĀŽAS KRĒSLS SNIEDZ MASĀŽU?

Masāžas krēslā galveno masāžas darbu veic masāžas rokas. Tās ir divas vai četras bumbiņas, kas izgatavotas no mīksta gumijas materiāla. Novietotas profilēto roku galos, tās pārvietojas gar mugurkaula līniju no kakla uz leju  un līdz jostasvietai. Tās kustas dažādās secībās, ar atbilstošu ātrumu, spēku, kā arī dažādās plaknēs un platumā.

Mehānisko masāžu papildina gaisa masāža. To veic vairāki gaisa spilveni, kas piepūšas īpaši konfigurētos ciklos, iedarbojoties uz dažādām ķermeņa daļām. Gaisa spilveni atbalsta masāžas roku sasniegto efektu, attiecīgi saraujot un atslābinot muskuļus, tādējādi stimulējot asinsriti.

Papildus tam visam ir trešais elements, kas izpaužas kā papildu funkcijas, kuras lielākā vai mazākā mērā pozitīvi veicina relaksācijas efektu masāžas krēslā. Tās ir stiepšanās funkcijas, sildīšana, pēdu masāžas veltnīši, Zero Gravity pozīcija, SL-shape vai uzlabotas skenēšanas sistēmas.

Pēc šī bloga izlasīšanas ticam, ka tagad gribētos masāžas krēslu pamēģināt dzīvē, tādēļ aicinām atbraukt pie mums ciemos uz mūsu salonu Rīgā, Braslas ielā 29a-107, (C ieeja, apkārt mājai, 1.stāvs)  kur mūsu speciālisti parādīs visus pieejamos masāžas krēslus, lai jūs paši varētu pārliecināties par to augstvērtīgo kvalitāti. Masāžas krēslus ir iespējams gan īrēt, gan iegādāties savām mājām vai birojam. Miotto plus šobrīd ir populārākais modelis starp uzņēmumiem, ieskaties mūsu plašajā krēslu klāstā!