fbpx

Kvalitatīva masāža palīdz novērst trauksmi

Dažādos avotos atrodama informācija par masāžas pozitīvo ietekmi uz fizisko veselību. Piemēram, pie muguras vai plecu sāpēm pēc palielinātas slodzes, kā arī atlabšanas procesā pēc garāka pārgājiena vai skrējiena. Tomēr masāža ir arī lielisks līdzeklis, ko izmantot emocionālā līdzsvara atgūšanai un relaksācijai. Emocionālais līdzsvars, ko sniedz masāža, var būt tikpat svarīgs un vērtīgs kā fiziskie ieguvumi.

Pētījumos novērots, ka, piemēram, stundu gara masāža var samazināt stresa hormona kortizola līmeni līdz pat 30 procentiem jau pēc viena seansa. Zināms, ka stress ir ļoti kaitīgs gan emocionālajai, gan fiziskajai veselībai. Masāža ir ērts un viegli izmantojams veids, kā palīdzēt tikt sev galā ar stresa izraisītām problēmām. Žurnālā “Depression and Anxiety” publicētā pētījumā konstatēts, ka dalībniekiem, kuri 12 nedēļas regulāri saņēma masāžas terapiju, trauksmes simptomi samazinājās par 50 %. Svarīgi, ka masāžas pozitīvais efekts saglabājas ilgstoši arī pēc masāžas.

Ja stress un trauksme neļauj naktīs aizmigt, tad relaksējoša masāža būs tieši laikā. Masāžai ir nomierinoša un relaksējoša ietekme uz mūsu ķermeni un garu.  Regulāra 15-20 minūšu masāža kādā no “Borealis” masāžas krēsliem ir ieguvums visai Jūsu ģimenei.

Uzsāciet jauno pavasara sezonu ar mierīgu sirdi un prātu. Ļaujiet sev mieru un relaksāciju, ko sniedz masāžas krēslu relaksējošās programas.  Jo biežāk Jums būs pieejama kvalitatīva masāža, jo apmierinātāks, mierīgāks un relaksētāks Jūs būsiet. Parūpējieties par savu emocionālo veselību jau šodien!

Iepazīsties ar plašo Borealis masāžas krēslu klāstu mūsu salonā un izdari īsto izvēli – uzzini vairāk šeit. Sazinies ar mūsu speciālistiem info@borealislatvija.lv ,tālrunis: +371 2546 7467. Tiekamies mūsu salonā Rīgā, Braslas ielā 29a-107.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Avoti:

Sherman, K. J., Ludman, E. J., Cook, A. J., et al. (2010). Effectiveness of therapeutic massage for generalized anxiety disorder: a randomized controlled trial. Depression and anxiety, 27(5), 441–450. Pieejams: https://doi.org/10.1002/da.20671