fbpx

Masāžas krēsls – ieguldījums ģimenes labsajūtā

Viens no lielākajiem ieguvumiem, ja tev pieder masāžas krēsls, ir fakts, ka visa ģimene to var izbaudīt, kas padara to par patiesi vērtīgu ieguldījumu. Tā kā lielākajai daļai augstas kvalitātes masāžas krēslu ir dažādas tehnikas, automātiskās programmas un manuālas programmēšanas iespējas, katrs ģimenes loceklis (un draugs, ja jums patīk dalīties) var izbaudīt viņam vispiemērotāko masāžas veidu.

No rīta, pusdienlaikā vai naktī – jūsu Borealis masāžas krēsls būs pieejams jums ērtā laikā. Lielākā daļa vecāku, iespējams, ir pieraduši sākt dienu ar (ļoti kofeīnu saturošu) kafiju vai tēju, taču atjaunojoša masāža var dot jums īstu un dzīvīgu sākumu. Turklāt tā iedarbība ir spēcīgāka un ilgst ilgāk nekā kofeīns. Rīta masāža var arī mazināt stresu un stīvumu, ar kuru daudzi no mums pamostas.

Bērni var izmantot arī ikdienas rīta masāžu – galu galā ar stresu nesastopas tikai pieaugušie. Ātra masāžas krēsla sesija var palīdzēt viņiem pamosties un palielināt enerģiju. Ir pierādīts, ka masāža arī palielina smadzeņu darbību un palīdz radoši domāt. Kas gan var būt vēl labāk?

Iespējams, kamēr bērni pēcpusdienā ir skolā, vecākiem ir mirklis mieram un klusumam. Tas ir ideāls laiks masāžas krēsla sesijai, lai mazinātu spriedzi, stresu un / vai sāpes no ikdienas aktivitātēm. Pēcpusdiena ir lielisks laiks, lai atpūstos un atsvaidzinātos, un būtu mundrums līdz pat vēlam vakaram.

Kad bērni atgriežas mājās no skolas, tad var būt arī laiks viņiem izbaudīt masāžas sesiju, samazinot skolā iegūto stresu un spriedzi, pirms ķeras pie mājas darbiem. Masāža palīdzēs uzlabot viņu smadzeņu darbību, tādējādi palielinot modrību, ātrumu un precizitāti.

Šie ir tikai daži no iemesliem, kādēļ masāžas krēsls nav ieguvums tikai mammai vai tētim, bet visai ģimenei un pat radiniekiem, jo īpaši vecvecākiem. Lielisks ieguldījums ģimenes veselībā un mierpilnā dzīvē!