fbpx

Masāžas krēslu salons Rīgā

Esam ļoti priecīgi ziņot, ka nu jau vairāk kā gadu, Borealis salons atrodas arī Rīgā. Mēs esam pirmie un šobrīd vienīgie ar tik plašu masāžas krēslu klāstu, kurš tiek nemitīgi papildināts un atjaunots, kā arī visa produkcija ir apskatāma uz vietas. Mūsu masāžas krēslus var ne tikai apskatīt, bet arī izmēģināt. Kā arī uzzināt visu informāciju par to, kā tie darbojas, palīdz u.c. svarīgus jautājumus.

Mēs atrodamies ērti pieejamā vietā Braslas iela 29A, Rīga, LV-1084. (Ieeja no ielas), ēkai otrā pusē. Esam radījuši vietu, kas nelīdzinās iepirkšanās centram, kur jūs varat sajust mieru un draudzīgu auru, tiklīdz ienākat iekšā. Mūsu viesi tiek gaidīti no pirmdienas līdz piektdienai no plkst. 9:00 līdz 17:00. Mūsu salonā masāžas krēslu testēšana notiek mājīgā, patīkamā atmosfērā. Tādējādi jūs varat izbaudīt masāžu masāžas krēslā savā tempā un nepiespiestā veidā.  Mūsu kolēģi jūs sagaidīs uz vietas, lai atbildētu uz jautājumiem, izskaidrotu masāžas krēslu funkcijas un palīdzētu jums izvēlēties ideālo modeli.

Tāpēc, ja pirms masāžas krēsla iegādes vēlaties to apskatīt, izmēģināt un noskaidrot visu, kas jūs interesē, aicinām jūs pierakstīties uz tikšanos – info@borealislatvija.lv vai zvanot +371 2546 7467 Jūsu labsajūta ir viss, kas mums ir svarīgs! 😊