fbpx

Masāžas un mūzikas pozitīvā ietekme uz pašsajūtu

Kas kopīgs masāžai un mūzikai? Jau izsenis tiek runāts gan par masāžas, gan mūzikas ietekmi uz emocionālo un fizisko veselību. Nav nekāds pārsteigums, ka daudzos masāžas salonos fonā skan mierīga un relaksējoša mūzika, tā nav nejaušība.

Mūzikas klausīšanās ir lielisks veids, kā atgūt emocionālo līdzsvaru, mazināt stresu un tas var būt kā lielisks atbalsts nervu sistēmai. Par to runā ne tikai mūzikas un mākslas terapeiti, bet ikviens, kurš ir piedzīvojis mūzikas dziedinošo spēku. Lai paceltu savu masāžas sesiju jaunā līmenī, atskaņojiet sev mīļu un patīkamu mūziku fonā, atslābinot ne tikai savu ķermeni, bet arī garu.

Pētījumā par Amerikas medicīnas iestādēm, secināts, ka trešdaļa šādu iestāžu algo arī masāžas un mākslas terapijas speciālistus, tajā skaitā arī mūzikas terapeitus, norādot, cik liela loma pacientu atveseļošanās procesā ir šiem speciālistiem. Komplementārā un alternatīvā medicīna ir lielisks veids, kā palīdzēt cilvēkiem atveseļoties, fokusējoties uz dzīves kvalitātes uzlabošanu. Ir pierādīta gan mūzikas, gan masāžas pozitīvā ietekme uz nervu sistēmu, kā arī organisma atjaunošanos pēc fiziskas un garīgas slodzes.

Pētījumā par masāžas un mūzikas pozitīvo ietekmi, tika secināts, ka tā pacientu grupa, kas regulāri saņēma mūzikas un masāžas terapiju trīs dienas pēc kārtas 20 minūšu garumā, ziņoja par sāpju mazināšanos, kā arī trauksmes līmeņa krišanos un vispārēju relaksāciju.

Būtiski pieminēt, ka pacientiem bija iespēja izvēlēties pašiem savu mūziku, ko atskaņot. Ja arī Jums ir svarīga iespēja izvēlēties savai pašsajūtai piemērotāko mūziku masāžas sesijas laikā, tad Jums patiks mūsu masāžas krēsli ar iebūvētajiem skaļruņiem.

Masāžas krēsli “Borealis” piedāvā izmēģināt masāžas un mūzikas kombinācijas spēku arī Jums pašiem. Jaunākie un modernākie masāžas krēsli mūsu piedāvājumā ir aprīkoti ar Bluetooth skaņu sistēmu, kas ļauj pieslēgt savu mūzikas atskaņošanas ierīci. Baudiet savus iemīļotākos podkāstus, raidījumus vai nomierinošu mūziku. Investējiet savā labsajūtā un mierpilnā dzīvē, kas jums būs pieejama katru dienu ar “Borealis” masāžas krēsliem!

Avoti:

Dain A. S., Bradley E. H., Hurzeler R., Aldridge M. D. (2015), Massage, Music, and Art Therapy in Hospice: Results of a National Survey. Journal of Pain and Symptom Management, Vol. 49, No. 6, pp. 1035-1041.  Pieejams: https://doi.org/10.1016/j.jpainsymman.2014.11.295

Ghezeljeha T. N., Mohades Ardebilib F., Rafiibc F., (2017), The effects of massage and music on pain, anxiety and relaxation in burn patients: Randomized controlled clinical trial. Burns, Vol. 41., No. 5, pp. 1034-1043. Pieejams: https://doi.org/10.1016/j.burns.2017.01.011