fbpx

Momentuzņēmumu mašīna

Foto24

  • VIEGLĀKAIS PASĪVO IENĀKUMU AVOTS!

  • NODROŠINA PIEVIENOTO VĒRTĪBU UN PAGARINA KLIENTU PIEREDZES ILGUM!

Momentuzņēmumu mašīna ir piemērota tirdzniecības centriem, viesnīcām, lidostām, dzelzceļa stacijām un autoostām, kā arī citām biznesa telpām, kur klientiem ir steidzami nepieciešams uzņemt dokumentu fotoattēlus vai vienkārši ātri uzņemt emocionālas ceļojumu vai piedzīvojumu fotogrāfijas. Momentuzņēmums ir ātrāks, lētāks un elastīgāks nekā jebkurš fotografēšanas pakalpojums Igaunijā šobrīd. Mēs biznesa telpu īpašniekam vai saimniekam piedāvājam:

ĪRĒT MAŠĪNU PAR MĒNEŠA MAKSU

Izveidojiet ātru un pieejamu automātisko momentuzņēmumu servisa vietu “Foto24” savā biznesa telpā. Nodrošiniet klientiem iespēju ātri fotografēt dokumentu un parastus attēlus, izmantojot momentuzņēmumu mašīnu standarta formātā 10 x 15.

ĪRĒT UN DARBINĀT PAŠAM

šis ir pats vienkāršākais pasīvo ienākumu avots, ja vēlaties pats iesaistīties. Izveidojiet ātru un pieejamu automātisko momentuzņēmumu pakalpojumu “Foto24”. Nodrošiniet klientiem iespēju ātri fotografēt dokumentu un parastus attēlus, izmantojot momentuzņēmumu mašīnu standarta formātā 10 x 15.

IZNOMĀT SAVU NOMAS TELPU

neizmantota vieta var būt vienkāršākais pasīvo ienākumu avots, kuram nav nepieciešama aktīva piedāvātā pakalpojuma uzturēšana. Izīrējiet mums savu tukšo nomas vietu, un mēs parūpēsimies par momentuzņēmuma automāta pakalpojuma piedāvāšanu jums.