fbpx

Noma

Masāžas krēsls mājās, mājas birojā vai darba birojā: mājīgs stūrītis atpūtai vai produktīvs palīgs.

Ir zināms, ka masāžai ir daudz pārsteidzošu īpašību. Ar tā palīdzību no mūsu ķermeņa tiek izvadīti toksīni, masāža uzlabo asinsriti, samazina sirdsdarbību, palielina endorfīnu līmeni, mazina spriedzi muskuļos, nomierina un palīdz tikt galā ar stresu. Lielākoties masāža tika izmantota sāpju ārstēšanai, taču jāņem vērā, ka cīņā ar sāpēm, rezultāts parādīsies tikai, ja masāža tiks veikta regulāri. Tas nozīmē, ka vairums cilvēku nespēs izbaudīt maksimālo masāžas efektu brīvā laika vai naudas trūkuma dēļ.

Savukārt masāžas krēsls ļauj ievērojami palielināt masāžas regularitāti. Kopā ar masāžas krēslu Jūs iegūsiet tikai labākās ārstnieciskās masāžas īpatnības, nerunājot par to, ka iepriekš tik reta un dārga procedūra, tagad kļūs par ikdienas veselības aprūpes sastāvdaļu.

Kādas ir iespējas iznomāt masāžas krēslu mājas lietošanai?

Masāžas krēsls var ietaupīt gan Jūsu laiku, gan arī naudu. Masāžas kvalitāte vienmēr būs augstākajā līmenī, Jūs to varēsiet baudīt biežāk, arī laiku un vietu noteiksiet Jūs paši, jo Jums vairs nav nepieciešams rezervēt laiku un tam pielāgoties. Masāžu var saņemt neizģērbjoties!

Masāžas krēsla īre mēnesī sākot ar 69 eiro par vienkāršāku komplektāciju un beidzot ar 250 eiro, kur krēslam ir piemērotas papildus funkcijas. Masāžas krēsla noma ir lēta alternatīva tūkstošiem investīciju un laba iespēja sākotnējai iepazīšanai ar augsto tehnoloģiju ierīcēm.

Vai masāžas krēsls ir efektīvs un uzticams?

Novietojot masāžas krēslu mājās, tas ļaus Jums baudīt masāžu jebkurā laikā, drošā un sterilā vidē. Uzmundrinoša rīta masāža stimulēs asinsriti un radīs patīkamu dienas sākumu. Vakara relaksējošas masāžas sesija mazinās stresu un veicinās labu gulēšanu. Regulāra masāža stiprinās imūnsistēmu un uzlabos garastāvoklis. Mēs visi meklējam uzticamības sajūtu, kuru masāžas krēsls var Jums sniegt: tas nekad neatcels Jūsu masāžas sesiju, neatkarīgi no situācijas, tas vienmēr ir gatavs rūpēties par Jūsu veselību.

Masāžas krēsla tehnoloģija ir ļoti pietuvināta masāžas tehnikai, kuru veic reāls cilvēks. Labākie masāžas krēsla modeļi piedāvā automātiskas un manuālas programmas, atsevišķi rokām un kājām. Spēja iestatīt nepieciešamo masāžas režīmu, palīdz veikt masāžu tajās ķermeņa vietās, kur tas ir tiešām nepieciešams. Borealis piedāvātie masāžas krēsli ir izturīgi un to lietošanas termiņš ir 15-20 gadi. Borealis masāžas krēsli ir guvuši atzinību arī no Igaunijas manuālās medicīnas un hiropraktikas biedrības.

Masāžas krēsls uzņēmumā: labvēlīgākā profilakse, apmierināti darbinieki

Masāžas krēsls ir izdevīgs ieguldījums Jūsu uzņēmuma darbiniekos, nodrošinot konkurētspējīgu priekšrocību starp citiem uzņēmumiem, kas ļauj ietaupīt izmaksas saistītas ar darbinieku slimības dienām vai darbinieku aiziešana no uzņēmuma.

  • Pievilcīgs papildinājums darbinieka labklājības programmai
  • Lētākais veids, kā novērst un atvieglot izplatītākās arodslimības

Pētījumos tiek patstāvīgi izskatīti jautājumi, kas attiecās uz hroniskām sāpēm, strādājot ilgstoši vienā sēdēšanas pozīcijā. 2011. gadā Ļubļanas universitātē tika veikts pētījums, kur salīdzinātas trīs atrisinājuma opcijas: sniegt masāžas sesijas darba vietā vienu reizi nedēļā, divas reizes nedēļā un darīt regulāras pauzes – atpūtas. Pēc mēneša, izanalizējot visus rezultātus, konstatēja, ka regulāras 15 minūšu masāžas sesijas mazināja sāpes, kas agrāk  izraisīja diskomfortu darba procesā. Tomēr, regulāras pauzes nekādā veidā neietekmēja sāpju mazināšanu. Pētījumi parādīja, ka masāža divreiz nedēļā ir ievērojami efektīvāka, nekā masāžas sesija vienu reizi nedēļā. Tātad, ja ilgtermiņa darbinieka nodarbinātība ir Jūsu uzņēmuma mērķis, ir vērts ieguldīt svarīgākajā uzņēmuma resursā – tāpēc masāžas krēsls ir izdevīgākais veids, kā to izdarīt.

Kādas ir priekšrocības, ja masāžas krēsls atrodas darba vietā?

2018. gadā ap 200 Igaunijas uzņēmumu izmanto Borealis masāžas krēslus, un 80% no visiem klientiem turpinās izmantot pakalpojumu vismaz sešus mēnešus. Tas ir saprotas, ja ieskatīties Igaunijas darba tirgus situācijā šobrīd. Igaunijas uzņēmumu piedāvāto labklājības programmu līmenis pēdējos gados ir ievērojami pieaudzis, ņemot vērā, ka pavisam nesen ieviesa atvieglojumu nodokļos.

Daudzās jomās darbinieku labklājības programma tiek uzskatīta par priekšrocību. Balstoties uz personāla vadītāju atsauksmēm un komentāriem, papildus ieguldījums darbinieku veselības uzlabošanai motivē stipri vairāk nekā algas palielinājums uz tādu pašu naudas summu. Tomēr, piemēram, IT nozarē masāža un sporta nodarbību kompensācija lielākoties ir daļa no tā dēvētās standarta atalgojuma paketes. Šādos uzņēmumos jāiegulda labklājības programmas attīstībai, lai noturēt labākos speciālistus un izraisīt interesi strādāt darba vietā, kas ir ērta un pievilcīga visiem darbiniekiem. Neskatoties uz to, ka šādas darbinieku prasības var būt attiecināmas uz jaunās paaudzes darba attieksmi, slinkumu, kas izpaužas pieprasījumos ērtākai darba vieta un aizvien populārākām 6 stundu darba dienām, masāžas krēsla pakalpojumi pozitīvi ietekmē darba izpildi.

Cik daudz masāžas krēsls izmaksās manam uzņēmumam?

Masāžas efektivitātes svarīgākā sastāvdaļa ir tās regularitāte, kas, pretēji izplatītajam viedoklim, nav jābūt dārgai. Vislētākais un vienkāršākais Borealis masāžas krēsls var izmaksāt Jūsu uzņēmumam tikai €60 mēnesī, taču, ja Jūs vēlaties izīrēt modernāku krēslu, tad izmaksas nepārsniegs €250 mēnesī. Tas parāda, ka izmaksas uz darbinieku ir daudz zemākas, kā arī darbinieku piespiedu atvaļinājumi dēļ arodslimībām un slimību dienām stipri samazināsies.

Kādas ir masāžas krēsla priekšrocības salīdzinājumā ar profesionālu masieri?

Borealis masāžas krēsla programmas parasti ir 15-20 minūtes garas, kas ļauj izmantot krēslu jebkurā darba dienas laikā un stipri atsvaidzinās darbinieka labsajūta dienas vidū. Krēsli ir izveidoti tā, lai to veltnīši atgādina īsta masiera rokas. Modernākie krēsli piedāvā ne tikai automātiskus, bet arī manuālus režīmus, kas sniedz lietotājam dažādas masāžas tehnikas, kā arī staipīšanas un saspiešanas masāžas sesijas ne tikai visam ķermenim, bet arī atsevišķi rokām un kāju pēdu zonai. Borealis masāžas krēsli ar sensoru palīdzību pielāgojas sēdošas personas ķermeņa izliekumiem un atrod sāpošus punktus, tādējādi nodrošinot individuālu masāžu. Tas ir izdevīgi gan tiem uzņēmumiem, kur darbojas 10 cilvēki, gan arī tās kompānijās, kur strādā līdz pat 100 darbiniekiem.

Kāpēc man jāiegādājas Borealis masāžas krēslu?

Borealis masāžas krēslu klāsts ir rūpīgi izstrādāts, balstoties uz vairāk nekā desmit gadu pieredzi, krēslu kalpošanas laiku, montāžas kvalitāti, tehnoloģijas jaunumiem un lietotāju atsauksmēm. Ja Jūs pieņemsiet lēmumu izīrēt Borealis masāžas krēslu, tas tiks nodrošināts ar regulāru apkopi un atbilstošu preces garantiju. Tā kā mēs specializējamies masāžas krēslos, varat būt pārliecināti, ka visi jautājumi un problēmas tiks atrisināti ar mūsu darbinieku palīdzību. Lai atrastu ērtāko masāžas krēslu, varat tos salīdzināt un sazināties ar mūsu pārdošanas vadītāju.

1Šiško, P., Videmšek, M., & Karpljuk, D. (2011). Korporatīvā krēsla masāžas programmas ietekme uz muskuļu un skeleta sistēmas diskomfortu un locītavu kustības diapazonu biroja darbiniekiem. Alternatīvās un papildinošās medicīnas žurnāls, 17(7), 617-622.