fbpx

Pēc ilgiem dārza darbiem masāža būs tieši laikā

Vasara daudziem ir arī atvaļinājumu laiks, kad brīvais laiks tiek pavadīts dažādās patīkamās nodarbēs. Piemēram, pavadot laiku dārzā, dodoties riteņbraucienos, peldoties un ejot pārgājienos. Lai gan visas šīs nodarbes var sagādāt lielu prieku, tās tomēr ir arī izaicinošas, ja ikdienā ķermenis pieradis atrasties sēdus pozīcijā pie datora. Daudzi no mums ir pazīstami ar muguras stīvumu pēc dobju ravēšanas vai kāju pampumu pēc ilgāka pārgājiena gar jūru. Par laimi pat neilga masāža ļaus muskuļiem ātri atlabt un ļaus izbaudīt vasaras dienas pilnā apjomā.

Dodoties uz vasarnīcu vai laukiem nevajag aizmirst par savu labsajūtu, tāpēc pēc aktīvas darbošanās palīgā nāks mini masāžas pistole. To var viegli paņemt sev līdzi un to ir ērti lietot. Masāžas pistole nodrošina piekļuvi sāpīgajiem punktiem, tā samazina pienskābes uzkrāšanos muskuļos un jau pēc 15-20 minūšu darbošanās ar šo ierīci, jūs jutīsieties labāk un atbrīvotāk. Tās nelielais izmērs un bezvadu sistēma, kā arī sešu stundu ilgais darba laiks ir ideāli piemērots lietošanai jebkurā vietā un laikā.

Kad pēc garāka pārgājiena esat atgriezušies mājās, ļaujieties sevis palutināšanai ar pilnvērtīgu un veselīgu masāžu. Īpašu uzmanību pievērsiet savām pēdām un kājām, jo tieši tās tiek visvairāk nodarbinātas garu pastaigu laikā. Pēdu masētājs ir katra piedzīvojumu meklētāja sapnis, novelkot smagos pārgājienu zābakus. Tas samazina sāpes un atbrīvo no noguruma, atslābina pēdas un locītavas. Dažādas programmas piedāvā piemērotāko pēdu masāžu tieši jūsu vēlmēm.

Ja pēc ilgstošas sportošanas un došanās piedzīvojumos jūtams saspringums plecu un kakla zonā, tad mums ir risinājums! Plecu un kakla masieris ir lielisks veids kā samazināt spriedzi un muskuļu sāpes, uzlabot vispārējo muskuļu tonusu un atslābināties. Tas gan silda, gan masē vienlaicīgi, tāpēc to ir patīkami lietot. Neļaujiet muskuļu sāpēm apturēt jūs no vasaras izbaudīšanas!