fbpx

Roku masāža kā atbilde saspringtām plaukstām un sāpošām roku locītavām

Bieži par to neaizdomājamies, bet mūsu rokas un plaukstas ir nodarbinātas pat tad, ja it kā atrodas miera stāvoklī. Nereti pēc ilgas dienas pie datora vai kādiem citiem darbiem, roku muskulatūra ir savilkta, sāpīga un cilvēks izjūt diskomfortu. Roku masāža ir atbilde tiem, kas izjūt nepatīkamas sajūtas un vēlas mazināt muskuļu saspringumu vai pat sāpes.

Pētījumā par roku masāžu noskaidrots, ka tā var palīdzēt uzlabot jūsu veselību un labsajūtu vairākos veidos. Lielākie ieguvumi no roku masāžas ir: roku sāpju samazināšanās, mazāks trauksmes līmenis, labāks garastāvoklis, uzlabota miega kvalitāte, uzlabots satvēriens. Arī citos pētījumos runā par masāžas pozitīvo ietekmi uz stresa līmeni un paaugstinātu asinsspiedienu. Īsāk sakot, roku masāžai ir labvēlīga iedarbība uz vispārējo veselību un mūsu pašsajūtu.

Lai gūtu maksimālu efektu no roku masāžas, to ieteicams veikt katru dienu 10-15 minūtes. Ar šo uzdevumu lieliski tiek galā roku masieri, kas palīdzēs izmasēt abas rokas vienmērīgi un regulāri. Roku masieriem ir pieejamas dažādas programmas, izmantojot refleksoterapiju, gaisa spilvenu masāžas un sildīšanas funkciju tehnoloģiju.

Kāpēc gan neizmēģināt roku masierus jau tagad? iPalm 520 piemērots tiem, kas ilgstoši veic atkārtotas roku kustības, piemēram, nodarbojoties ar rokdarbiem, kā arī, ja rokā jūtams stīvums un nepatīkamas sajūtas. Ja ikdienā sanāk bieži izmantot datoru ar peli, tad Wowos rokas masieris palīdzēs atgūt komfortu un novērst sāpes. Rokas masierus ir ērti izmantot gan mājās, gan birojā, gan esot ceļā – pēc uzlādes tas darbojas divas stundas. Izvēlieties piemērotāko režīmu un izbaudiet roku masāžu!

 

Avoti:

Field T., Diego M., Delgado J., Garcia D., Funk C.G. (2011) Hand pain is reduced by massage therapy. Complementary Therapies in Clinical Practice. Nov;17(4):226-9. Epub 2011 Mar 15. Pieejams: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/21982138/

Givi M., Sadeghi M., etc. (2018) Long-term effect of massage therapy on blood pressure in prehypertensive women. Journal of Education and Health Promotion. Apr 3;7:54. Pieejams: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/29693035/