fbpx

Часто задаваемые вопросы

Ассортимент и аренда массажных кресел и оборудования

Что нужно знать при выборе массажного кресла?
Прежде всего, примерьте массажное кресло перед его арендой или покупкой – практически каждый, кто покупает или арендует кресла у нас, сначала знакомится с выбором моделей, предлагаемых в агентстве. Помогает узнать подходящую длину диапазона массажа спины, количество автоматических программ, интенсивность ножных валиков, наличие программы 3D-массажа позвоночника или даже внешний вид самого массажного кресла, что может иметь решающее значение. в выборе стула. Во-вторых, важно знать рост пользователя, чтобы мы могли предложить подходящую модель стула. Сообщите нам, если вы хотите разместить устройство в месте скопления людей, например, в торговом центре или офисе. Узнайте ширину двери дома или на работе, чтобы понять, можно ли будет установить кресло в комнате. Наконец, необходимо знать о любых противопоказаниях или проблемах со здоровьем, при которых не рекомендуется использовать кресло.

 1. Vai ir kādas masāžas krēsla lietošanas kontrindikācijas?
  Masāžas krēslu izmantošana nav ieteicama grūtniecēm vai cilvēkiem ar elektrokardiostimulatoru, osteoporozi vai ekstremālām slimībām. Bērni (izņemot zīdaiņus) var izmantot masāžas krēslu, bet šajā gadījumā sesijas ilgumam jābūt īsākam nekā parasti.
 2. Kāds masāžas krēsla sesijas periods ir vispiemērotākais?
  Dažādu masāžas programmu ilgums svārstās no 5 līdz 40 minūtēm. Ieteicams izmantot masāžas krēslu līdz 20 minūtēm dienā, taču regulāriem lietotājiem sesiju var pagarināt līdz 30-40 minūtēm.
 3. Kādas funkcijas piedāvā masāžas krēsls?
  Masāžas krēslu galvenokārt raksturo mugurkaula veltņu rāmis: vai nu tas ir L-Track veltņu garāks izvietojums, kas izmasē no kakla līdz augšstilbiem; vai nedaudz īsāks S-Track veltņu izvietojums, kas sasniedz jostasvietas zonu un piedāvā visa ķermeņa vilkšanas-stiepšanas masāžu, kā arī dziļu galvas masāžu. Visi Borealis krēsli ir papildus aprīkoti ar gaisa spilveniem – jo jaunāks modelis, jo vairāk gaisa spilvenu iebūvēti, lai izmasēt dažādas ķermeņa daļas. Piemēram, Jūs varat izvēlēties programmu, kas derēs darbiniekiem ar ilgstošu sēdēšanu darbā, sportistiem, cilvēkiem, kas vēlas saņemt atpūtu pirms gulētiešanas, vai arī lietotājiem, kas meklē iespēju paātrināt vielmaiņu vai visa ķermeņa atslābināšanu. Gandrīz visi krēslu modeļi ietver manuālus iestatījumus. Labākajos modeļos ir iebūvēti sensori, kas automātiski nosaka personas pozīciju krēslā, pielāgojas personas augumam un atrod sāpošas ķermeņa daļas, lai kārtīgi izmasēt tās. Lielākā daļa Borealis krēslu sniedz baudāmu nulles gravitācijas pozīciju, kas atslābina ķermeni vairāk nekā masāža veiktā sēdus stāvoklī. Vairāki modeļi ietver jostasvietas apsildes funkciju, taču dārgāki modeļi apsilda arī kājas. Kā vienu no patīkamākajām masāžām var minēt pēdu masāžu un refleksoloģiju, kas atrod visas sāpīgās daļas pēdās un caur masāžu ietekmēt visu ķermeņa veselību, uzlabojot to. Pēdējās paaudzes modeļiem papildus iepriekšminētajām funkcijām ir arī 3D mugurkaula programma, visa ķermeņa stiepšanas-vilkšanas režīms, maiga mugurkaula vērpšana, šūpuļkrēsla atdarināšanas funkcija, automātiska pēdu atbalstu pagarināšana, vietas taupīšanas dizains (krēsls virzās uz priekšu, lai izplesties horizontālā stāvoklī), regulējama krēsla plecu zona, iebūvēta Bluetooth un USB audio sistēma, USB uzlādes stacija; daži modeļi pat sinhronizē atskaņoto mūziku ar masāžas ritmu.
 4. Kura no masāžas krēsla daļām ir regulējama?
  Masāžas krēslos lielākoties ir regulējami muguras un pēdu zonas balsti. Regulējamais diapazons parasti ir no pozīcijas sēdus līdz horizontālam stāvoklim. Dažiem modeļiem ir pagarināmā kāju zona, kas padara krēslu vēl ērtāku cilvēkiem gara augumā – jaunākajos modeļos kāju balsti pagarinās automātiski. Īpašie modeļi piedāvā arī paplašināmu krēsla plecu daļu, kas labi piemērosies, piemēram, plašām sportistu mugurām.
 5. Cik daudzi cilvēki var izmantot masāžas krēslu dienā?
  Daudzi Borealis masāžas krēsli ir piemēroti lietošanai uzņēmumos ar 100 vai pat vairāk darbiniekiem. Krēsls var sniegt savus pakalpojumus vairākas stundas pēc kārtas.
 6. Vai viens masāžas krēsla modelis ir piemērots viesiem lietotājiem?
  Pateicoties dažādām masāžas krēsla režīmiem, automātiskām programmām un manuāliem iestatījumiem, ir iespējams izvēlēties masāžas sesiju, kas būs piemērotāka pašreizējām lietotāja vajadzībām un vēlmēm. Visiem Borealis masāžas krēsliem ir automātiski vai mehāniski pagarināmie balsti, kas padara krēslu piemērotu cilvēkiem dažādā augumā. Turklāt, labākajos masāžas krēsla modeļos ir iebūvēti sensori, kas nosaka ne tikai personas auguma garumu un ķermeņa svaru, bet arī atrod sāpošas zonas un kārtīgi izmasē tās. Tas viss norāda uz to, ka masāžas krēsls pielāgojas katram lietotājam ģimenē vai uzņēmumā un sniedz personalizētu masāžas pakalpojumu.
 7. Cik maksā masāžas krēsls?
  Izvērtējot labāko cenas un kvalitātes attiecību, Borealis masāžas krēsla cenu diapazons sākas no 3990€. Par šo naudu lietotājs saņem praktisku un daudzfunkcionālu masāžas krēslu.
 8. Cik ilgs ir masāžas krēsls nolietojuma laika periods?
  Masāžas krēsls var izturēt pāri 10 gadu aktīvas izmantošanas – pirms krēsls ir fiziski nolietots, krēslu tehnoloģija noveco un parādās vēlme atjaunot esošo ierīci. Gandrīz visi Borealis masāžas krēsli, ražotie 2008. gadā, vēl joprojām darbojās.
 9. Cik daudz vietas aizņem masāžas krēsls?
  Šaurākā masāžas krēsla puse ir līdz 75-80 cm plaša. Tādējādi noteikti būs jānomēra durvju ieejas platums pirms krēsla uzstādīšanas telpā. Tā kā pašreizējais durvju platuma standarts ir 90 cm, tad krēsla transportēšana nesagadās grūtības. Taču senākajās celtnēs platums vēl sastāda apmēram 70-80 cm, tāpēc iesakām deviņas reizes nomērīt un vienu reizi nopirkt. Iekš telpas krēslam ir nepieciešama 1 x 2,5 m brīva vieta – tad krēsla izmantošana būs ērta.
 10. Cik bieži ir nepieciešams veikt tehniskās pārbaudes un cik tas izmaksā?
  Masāžas krēsla tehniskās pārbaudes mērķis ir pagarināt ekspluatācijas laiku un novērst problēmas, kas var parādīties tuvākajā laikā. Uzturēšanas profilaktiskie darbi stipri atšķiras no garantijas remontdarbiem, jo tie neatbild par problēmām un tehniskām kļūdām, kas jau parādījās. Jo biežāk masāžas krēsls tiek izmantots, jo lielāku uzmanību jāpievērš ierīces aprūpei. Masāžas krēsls var kalpot ilgāku laiku arī bez kārtējās tehniskās pārbaudes, ja ierīci izmanto pienācīgi. Tehnisko apkopi visbiežāk piesaka no uzņēmumiem, kas pārdeva vai iznomāja doto krēslu. Ja krēsls ir nomā, tad tehniska apkope ir bez maksas. Iesakām veikt regulāras apkopes vienreiz gadā tiem krēsliem, kurus izmanto nepārtraukti, piemēram, uzņēmumos. Gadījumā, ja krēslam ir nepieciešami būtiski remontdarbi, vai arī uzstādīšanas laikā tika konstatēti bojājumi, tad mēs aizvietosim ierīci ar līdzvērtīgu vai labāku masāžas krēslu līdz momentam, kad iepriekšējais krēsls tiks salabots. Iegādājoties masāžas krēslu, regulāra aprūpe izmaksās 55€ + cena par katru km līdz krēsla atrašanās vietai (Tallina, Taru un Harjumaa) vai 65€ + km (visā Igaunijas teritorijā). Pēc garantijas perioda rezerves daļas un uzturēšanas darbi būs maksas pakalpojums.
 11. Kā tīrīt masāžas krēslu?
  Masāžas krēsla pēdu atbalstus, roku balstus un galvas zonu regulāri jādezinficē izmantojot tīrīšanas līdzekļus nesaturošie spirtu. Roku balstu tīrīšanai iesakām izmantot īpašas alkoholu nesaturošas salvetes. Visas Borealis masāžas ierīces un to tīrīšanas līdzekļi ir pieejami mūsu interneta veikalā.
 12. Cik daudz elektroenerģijas patērē masāžas krēsls?
  Aktīvi darbojoties, masāžas krēsls patērē elektrību 150-260W diapazonā vai apmēram trīs līdz četri 60W
 13. No kādiem materiāliem masāžas krēsli tiek ražoti?
  Masāžas krēsli lielākoties ir izgatavoti no plastika iekš metāla rāmjiem. Augšējā masāžas krēsla daļa ir izgatavota no augstas kvalitātes viegli tīrāmās ādas.
 14. Cik ilgs ir masāžas krēsla piegādes laiks?
  Populārākie krēslu modeļi iecienītākajās krāsās ir vienmēr pieejami noliktavā, tāpēc ierīci Igaunijā mēs varam piegādāt divu nedēļu laikā. Īpašiem pieprasījumiem, piemēram, liels daudzums, gaidīšanas laiks var būt apmēram 3-6 mēnešus.
 15. Kādā veidā masāžas krēsls tiek transportēts un uzstādīts?
  Mēs piedāvājam bezmaksas transportēšanu, uzstādīšanu un demontāžu tiem klientiem, kas vēlas nomāt ierīci uz vismaz 1 gadu. Mūsu tehniķis gan piegādās masāžas krēslu uz norādīto adresi, gan arī aizvedīs to nomas perioda beigās. Gadījumā, ja piegādes adresē ir pieejamas rampas vai transportēšanas lifts, tad piegāde būs bez maksas. Taču ja nāksies transportēt ierīci pa kāpnēm, tad tiks piemērotas papildus izmaksas – 10€ par katru stāvu. Īsākajam nomas periodam tiks piemērota vienreizējā transportēšanas maksa – 55€ + maksa par katru km (Tallina, Tartu vai Harjumaa) vai 65€ + km (visā Igaunijas teritorijā). Transportēšana un uzstādīšana ir bezmaksas, ja masāžas krēsls ir iegādāts par pilnu summu. Mūsu tehniķi piegādā ierīci uz klientu norādīto adresi.
 16. Cik ilgi darbojas masāžas krēsla garantija?
  Saskaņā ar Patērētāju tiesību aizsardzības likums ierīces garantija sastāda 2 gadus privātpersonām un 1 gadu uzņēmumiem. Tomēr, atkarībā no masāžas krēsla modeļa, garantija var būt pagarināta līdz pat 5 gadiem. Atšķirībā no cietiem masāžas krēslu ražotājiem, mēs piedāvājam pilnu garantiju arī uz ierīces rezerves daļām, kā arī tehniķu pakalpojumus nepieciešamības gadījumā, visā garantijas laika periodā. Vairāk informācijas Garantijas noteikumu sadaļā.
 17. Cik ilgi darbojas masāžas aprīkojumu garantija (masāžas sēdekļi, acs masētāji un masāžas spilveni)?
  Visām korporatīvo klientu iegādātajām ierīcēm ir piemērota 1 gada garantija, bet 2 gadu garantija privātpersonām.
 18. Vai ir iespēja nomāt masāžas aprīkojumu?
  Diemžēl mēs neiznomājam masāžas aprīkojumu.
 19. Kur ir ražoti Borealis masāžas krēsli?
  Nav brīnums, ka gandrīz visi masāžas krēsli pasaulē tiek ražoti Āzijā, jo regulāra masāžas sesija ir svarīga veselības aprūpes daļa. Masāžas krēsls ir uzstādīts gandrīz vai katrā ceturtajā mājā. Arī Borealis masāžas krēsli ir ražoti Ķīnā.

Kinezioloģijas teipošanas produkciju klāsts un kinezioloģijas teipošana

 1. Ko nozīmē dažādas kinezioloģijas teipu krāsas?
  Teipu krāsa nenes nekādu īpašu vai terapeitisku nozīmi.
 2. Kā darbojas kinezioloģijas teips?
  Kad muskuļi ir nogurdināti un stīvi, tie ļoti ātri iekaist. Pietūkuši muskuļi rada spiedienu uz ādu no iekšpuses, šādi palēninot limfas cirkulāciju, uzkrājot limfas šķidrumu un aktivizējot sāpju receptorus. Teips palīdz saspiest ādas slāņus un muskuļus. Kad teips ir pareizi uzlikts, tas atgriež ādu sākotnējā pozīcijā, izveidojot nelielas grumbiņas. Rodas sajūtas, itkā āda ir pacelta, tā rezultātā tiek izveidota brīva vieta starp ādu un zemādas audiem. Acumirkli uzlabojas limfas šķidruma cirkulācija, kas mazina spiedienu uz ādas sāpju receptoriem. Pateicoties šīm fizioloģiskajām sekām, audi atjaunojas vislabākajā iespējamā vidē.
 3. Vai kinezioloģiskajam teipam ir kādas aktīvas sastāvdaļas?
  Visi mūsu piedāvātie kinezioloģiskie teipi nesatur aktīvas sastāvdaļas. Teipi ir izgatavoti no auduma un līmējās ar akrila līmi.
 4. Vai drīkst mazgāties ar uzlīmēto kinezioloģisku teipu?
  Jā! Jūs drīkstat mazgāties un peldēt ar jebkuru no mūsu teipiem. RockTape kinezioloģiskais teips ir viespiemērotākais tieši ūdens sporta nodarbībām.
 5. Cik ilgu laiku drīkst izmantot kinezioloģisku teipu?
  Lai teips veiksmīgi veic savas ārstnieciskas īpašības tam jāstrādā vismaz 3-5 dienas, ieteicams pagarināt to līdz 7 dienām. Pēc tam lente jāatlīmē no ādas, lai ķermenis var paturpināt patstāvīgu atgūšanas procesu.
 6. Kam ir domāts kinezioloģiskais teips un kam to nevajadzētu izmantot?
  Teipus izmanto gan atlēti, gan arī cilvēki, kas nav saistīti ar sportu. Tie sportiski, kas nodarbojas ar basketbolu, futbolu, volejbolu, tenisu, golfu, sumo un vieglatlētiku, kinezioloģiskā teipošana ir efektīva metode traumu novēršanai un ātrāka pēc traumas atgūšanās. Ja neskaita sporta nodarbības, teipošana palīdz mazināt muskuļu stīvumu, ko izraisa ilgstoša stāvēšana dienas garumā, piemēram, tādām profesijām kā frizieri un klientu apkalpošanas personāls, kā arī visi ofisa darbinieki, kas pavada darba laiku sēdus. Kinezioloģiskā lente nav piemērota cilvēkiem ar ādas infekcijām, atvērtām brūcēm, neder cilvēkiem ar sirds un nieru mazspēju, diabētu, vai vēzi. Nedrīkst teipot zonas, kurās veidojas varikozas vēnas, jo tas var izraisīt venozās trombozes risku.
 7. Kāpēc izvēlēties kinezioloģisku teipu sporta teipa vietā?
  Teipošanas tehnika atšķiras – tradicionālā sporta lente stipri ierobežo pārvietošanos vietā, kur tā ir pielīmēta, savukārt, kinezioloģiskais teips sniedz brīvu kustību. Tas nozīmē, ka ar kinezioloģisku teipu Jums saglabājas locītavu un muskuļu anatomiskais mobilitātes diapazons, jo lente tiek uzlikta uz ādas vienreiz, kas neliek asinsspiedienam paaugstināties. Kinezioloģiskais teips veiksmīgi atbalsta noteiktas locītavas, kas padara to par lielisku alternatīvu sporta lentēm.
 8. Vai drīkst uzlikt kinezioloģisku teipu mājas apstākļos?
  Vienkāršāku problēmu gadījumā, piemēram, sastiepts kakls vai galvassāpes, ikviens var tikt galā pats. Tomēr ir nepieciešams izmācīties specializētu kursu, ja Jūs vēlaties sniegt pakalpojumu kādam citam cilvēkam.
 9. Kas notiks, ja es uzlikšu kinezioloģisku teipu nepareizi?
  Nepastāv pareiza vai nepareiza teipošanas metode. Ja kinezioloģiskais teips netiek uzlīmēts, tas nesniegs nekādu palīdzību veselības problēmas novēršanai. Kā arī teipošana neradīs negatīvu ietekmi, ja to uzlīmēt nepareizi, tas jebkurā gadījumā uzlabos asinsriti.
 10. Kā uzlikt un noņemt kinezioloģisku teipu?
  Kinezioloģisku teipu vislabāk var uzlikt speciālists – fizioterapeits vai masieris. Taču, ja Jūs esat pazīstami ar teipošanas pielietošanas principiem, varat to likt patstāvīgi. Ja ir paredzētas aktīvas sporta nodarbības, tad uzlīmējiet teipu 20-30 minūtes pirms treniņa sākšanas. Lai uzlīmēt, sākumā atrodiet sāpīgu muskuļu zonu. Izvēlieties teipa platumu un garumu, kas ir atbilstošs Jūsu muskuļiem, piemēram, muguras zonai vispiemērotākas būs 7,5 cm lentes, pārējām ķermeņa daļām derēs 5 cm lentes. Noapaļojiet teipa galus, šādi lente aizturēsies uz ādas ilgāk. Noskujiet matus un notīriet zonu, kur līmēsiet teipu. Izstiepiet muskuli (bilde 1. un 2., pievienotas dokumenta beigās). Pārliecinieties, ka Jūs stiepjat ne teipu, bet gan muskuli – izstiepjot teipu Jūs varat sabojāt ādu. Uzlieciet kinezioloģisku teipu uz ādas un nedaudz paberzējiet to, lai līme labāk pielīmējas pie ādas. Ja teips ir veiksmīgi uzstādīts un muskulis novietots sākotnējā pozīcijā, tad izveidosies nelielas ādas grumbiņas. Paturiet teipu līdz 3-5 dienām.Pateicoties audumam un akrila līmes iedarbībai, āda var elpot caur teipa virsmu, kas mazina jebkuras alerģiskas reakcijas parādīšanos. Tomēr, ja pēc teipa uzlikšanas Jūs jūtat niezi vai novērojat izsitumus uz ādas, tad nekavējoties noņemiet lenti.Lai noņemt teipu, turiet ādu ar vienu roku un uzmanīgi atlīmējiet teipu ar otru roku. Kinezioloģisku teipu nedrīkst noņemt asi noraujot to ādas.
 11. Vai ir tikai viens veids, kā veikt kinezioloģisku teipošanu?
  Specifisku problēmu dēļ pastāv vairāki veidi, kā veikt kinezioloģisku teipošanu: muskuļu metodes, limfātiskas tehnikas, līmēšanas metode, mehāniska korekcijas tehnika, sejas tehnika, brīvā korekcijas metode, funkcionāla korekcijas metode, un citas. Lai aptvert lielāku ķermeņa virsmu, tiek izmantoti dažādi teipu griešanas veidi: I-veida, Y-veida, X-veida, ar vairākiem rokturiem un caurumiem. Kinezioloģiskas teipošanas tehnikas un metodes nepārtraukti attīstās un uzlabo efektivitāti.
 12. Kādā veidā TEMTEX® teips atšķiras no citu ražotāju lentēm?
  TEMTEX® ražotājs Towatek 1995.-2002. gada bija oficiāls Starptautisks Kinezioloģijas Asociācijas sadarbības partneris. Sadarbības laikā Temtex ņema vērā visas tehnoloģiskas nianses, kas ir svarīgas kinezioloģiskas lentes ražošanā. Uz doto brīdi Towatek ir 20 gadu pieredze kinezioloģiska teipa ražošanā. Igaunijas tirgū ir pieejama neliela kinezioloģisku teipu izvēle, kas nodrošinās gan stabilitāti, gan arī minimālu ādas kairinājumu – TEMTEX® ir viens no tiem. Visus mūsu produktus izmanto pazīstams fizioterapeits Lauri Rannama un vairāk nekā 200 slimnīcu speciālisti visā Igaunijā.
 13. Kāda ir atšķirība starp TEMTEX® un RockTape kinezioloģiskiem teipiem?
  RockTape kinezioloģiskais teips ir nedaudz biezāks, tāpēc piemērotāks apstākļiem, kad nepieciešams lielāks muskuļu atbalsts, stabilitāte un izturība, piemēram, sporta nodarbībās un sacensībās. RockTape teipi atšķiras ar līmi, kas padara tās ideāli piemērotas ūdens sporta nodarbībām. TEMTEX® izstrādāja savu produktu līniju vairāk nekā 15 gadus, tāpēc kinezioloģiskajām lentēm ir plašāks funkciju klāsts, ieskaitot atbalstu, sāpju mazināšana, limfas un asins cirkulācija, locītavu nestabilitātes korekcija un atgūšanas paātrināšanu, atkarībā no līmēšanas metodes. Teipiem ir lieliska elastība, kas padara tās ir īpaši efektīvas vielmaiņas un asinsrites traucējumu ārstēšanā. TEMTEX® teipu izvēlnā ir arī lentes ar kurkumas kristāliem, kas sniedz sildīšanas efektu. Tās ir izstrādātas, lai caur teipošanu uzlabot muskuļu izturību.

Fizioterapijas aprīkojums un apmācība

 1. Kāpēc tieši šie fizioterapijas produkti ir pieejami tiešsaistes veikalā?
  Visi tiešsaistes veikala produkti ir izvēlēti personīgi ar fizioterapeita Lauri Rannama palīdzību. Viņš ikdienā izmanto visu aprīkojumu, tāpēc var apliecināt, ka izvēlētie produkti ir kvalitatīvi.
 2. Vai fizioterapijas iekārtas ir arī piemērotas lietošanai mājās?
  Daži produkti no mūsu klāsta noteikti ir piemēroti lietošanai mājās. Tomēr pirms katras lietošanas, ir svarīgi zināt, kā lietot ierīci.
 3. Kādu fizioterapijas ierīci es varu nomāt?
  Mēs varam iznomāt Jums masāžas galdu, ultraskaņas terapijas ierīci un akupunktūras zīmuli. Gadījumā, ja produkts tiks izmantots pakalpojuma sniegšanai klientiem, nomniekam bus rūpīgi jāiepazīstas ar ierīces lietošanas instrukciju.
 4. Kas veic apmācību?
  Mūsu skolotājs ir Lauri Rannama, fizioterapeits ar gandrīz 20 gadu pieredzi. Lauri gadiem ilgi ieviesa teipošanu, ka arī apmācīja citus fizioterapeitus, ģimenes ārstus un sporta trenerus. Papildus, mēs piedāvājam apmācības no ārzemju un citiem Igaunijas fizioterapeitiem.
 5. Kam ir domātas apmācības?
  Apmācības ir domātas ikvienam, kam ir interese par doto tēmu. Lai piedalīties tālākizglītībā, mēs pieņemam, ka ieinteresētajām personām ir zināma pieredze šajā jomā.
 6. Vai katrs apmācības dalībnieks saņem arī sertifikācijas diplomu?
  Katrs apmācības dalībnieks saņems diplomu, kas apliecina apmācību pabeigšanu. Diploms tiks izdots ar 
  Borealis Holding OÜ un fizioterapeita Lauri Rannama parakstiem.