fbpx

Vasaras aktivitātes un masāža

Vasara un atpūta, tās ir divas ļoti savienojamas lietas, taču vairumam cilvēku tā ir viena no aizņemtākajām sezonām. Tas ir laiks, kad jūsu ķermenim visvairāk nepieciešama masāža un atpūta. Neatkarīgi no tā, vai tā ir diena pie baseina vai pludmalē, pārgājieni, riteņbraukšana, kempings, atvaļinājums vai darba dienas stress, tas viss var radīt slodzi jūsu prātam un ķermenim. Ikviens vēlas, lai varētu izbaudīt visas nebeidzamās vasaras aktivitātes, taču ir arī jāatceras parūpēties par savu ķermeni.

Kā var palīdzēt ikdienas masāžas rituāls?

Palielināt mobilitāti: Masāža var palīdzēt uzlabot elastību un kustību diapazonu, padarot locītavas kustīgākas treniņu laikā vai ģimenes pārgājienos.

Samazināt pietūkumu: Masāža var palīdzēt samazināt vasaras karstuma radīto pietūkumu, palielinot asins plūsmu caur limfmezgliem.  Tas ir arī lielisks veids, kā pamodināt ķermeni pēc visas dienas sēdēšanas pludmales krēslā.

Stresa mazināšana: Masāža var palīdzēt izdalīties “labas pašsajūtas” endorfīniem, piemēram, serotonīnam un dopamīnam.  Dažkārt stresa pilnas ģimenes tikšanās būs daudz vieglāk panest, ja būsiet atpūties. J

Atveseļošanās no fiziskām slodzēm: Masāža var palīdzēt mazināt iekaisumu un palīdzēt jums justies labāk, vienlaikus veicinot muskuļu atjaunošanos un dzīšanu. Skrienot pludmalē vai noskrienot pusmaratonu, masāža var palīdzēt ātrāk atgūties.

Uzlabo imunitāti: Masāža var palīdzēt palielināt ķermeņa balto asinsķermenīšu aktivitāti, kas cīnās ar vīrusiem. Un mēs visi zinām, ka pēc vairāk nekā gada ar COVID tas joprojām ir svarīgi.

Pašaprūpe: vispārējai veselībai ir svarīgi uzlādēt prātu un ķermeni. Masāža var dabiski mazināt stresu, un “tev veltītajam laikam” vajadzētu būt daļai no tavas ikdienas rutīnas. Ar Borealis masāžas krēslu tas ir vienkārši – jūs varat veikt ātru masāžu dienas vidū vai garāku masāžu dienas beigās.

Apskati Borealis plašo masāžas krēslu klāstu un baudi vasaru pilnvērtīgi!