fbpx

Kādēļ masāžas krēsls ir lieliska dāvana?

Bieži vien iztērējam naudu liekās dāvanās, tādās, kuras noput vai stāv neizmantotas gadiem. Reizēm pat neapvaicājamies, kas varētu savējiem ģimenē noderēt, jo sevišķi runājot par veselību veicinošiem produktiem. Mums tev ir lielisks ieteikums!

Masāža vienmēr būs lieliska izvēle ne tikai senioriem, bet arī gados jauniem cilvēkiem, ikvienam, kuram rūp kvalitatīvas rūpes par sevi, tādēļ masāža būtu jāiekļauj savā dienas rutīnā ik dienas. Pat 15 minūšu masāža palīdzēs justies lieliski visas dienas garumā. Šī dāvana nepievils un dos ilgtermiņa labsajūta taviem mīļajiem. Masāžas krēslu programmas ir tik daudzveidīgas, ka pat viskeptiskākais atradīs sev piemērotāko. No relaksējošas, līdz uzmundrinošai masāžai, pēc sporta treniņiem un grūtas darba dienas. Tā varētu turpināt vēl un vēl, bet dienas noslēgumā galvenais ir atpūties un relaksējies cilvēks, lai varētu atkal no jauna celties un doties ikdienas gaitās.

Borealis Latvija masāžas krēslu izvēle ir ļoti plaša, sākot no Miotto plus, kurš ne tikai pārsteigs ar savām funkcijām, iebūvēto Bluetooth sistēmu, bet arī apburošo izskatu. Pateicoties gaisa spilvenu mehānismam, jūs varēsiet viegli atbrīvoties no sāpēm un spriedzes kājās pēc aizņemtas dienas.

Savukārt masāžas krēsls Continental lieliski noderēs tiem, kuriem svarīgas ne tikai funkcijas, bet arī dizains, kuru pieskaņot savam mājas vai dzīvokļa interjeram. Šis augstākās kvalitātes masāžas krēsls, ar plašu funkcionalitātes klāstu, vienmēr sniedz tikpat lielisku relaksējošu pieredzi, cik Jūsu labākā masiera rokas, varbūt pat vēl izcilāku!

Izvēlies savai ģimenei vislabāko dāvanu, tādu, kura kalpos gadiem, apskati plašo masāžas krēslu klāstu šeit.

Kā arī sazinies ar mūsu speciālistu, lai uzzinātu vairāk un apskatītu masāžas krēslus mūsu salonā Braslas ielā 29a-107. Raksti uz info@borealislatvija.lv vai zvani  +371 2546 7467.