Nomaksa

Iegādājieties kvalitatīvu masāžas krēslu uz nomaksu.

Sadarbībā ar TFBank, ESTO (ESTO 6 vai ESTO maksā vēlāk) ir iespēju iegādāties masāžas krēslus uz nomaksu. Nomaksa ir ideāls veids, kā izvairīties no lieliem tēriņiem par pirkumiem un tā vietā izveidotu savām iespējām atbilstošu nomaksas grafiku. Pateicoties mūsu 3 sadarbības partneriem, varam piedāvāt personiskus risinājumus, kas atbilst ikviena  klienta vajadzībām.

TF Bank

Sadarbībā ar TF Bank piedāvājam privātajiem klientiem iespēju iegādāties masāžas krēslus ar 0% procentu likmi. TF Bank 0% procentu likme tiek piemērota pirmo gadu un netiek pievienotas papildus izmaksas. Pirmās iemaksas apmērs ir atkarīgs no klienta velmēm, un klientiem ir iespējams pieprasīt preces uz nomaksu ar 0% pirmo iemaksu. Slēdzot nomaksas līgumu, līguma noformēšanas maksa ir 0% un līguma parakstīšana ir bez maksas. Lai pieteiktos preču iegādei uz nomaksu, preču cenai jābūt no 1000 līdz 7500 eiro.

ESTO
 
Preču iegādei ar ESTO aizdevumu var pieteikties visi Igaunijas Republikas pilsoņi vecumā no 18 līdz 70 gadiem. ESTO maksājumus var noformēt ātri un ērti pat juridiskas personas.